Motorkari.cz

Dominantní internet v jedné stopě. Auditovaný počet denních unikátních přístupů: 72 000. Projekt JAWA KOLEM SVĚTA zde byl prezentován před vlastním začátkem, pravidelně v jeho průběhu a shrnut v závěru, tedy v rozsahu celých 12 měsíců. Reporting z cesty kolem světa (2xměs).

Motocykl

Nejprodávanější tištěný motorkářský měsíčník českého trhu vycházející v nákladu 12 000 ks. Projekt JAWA KOLEM SVĚTA zde byl prezentován jak před cestou, tak několika samostatnými několikastránkovými cestopisy v jejím průběhu a následným shrnutím po jejím završení.

Radio Beat

Regionální rockové rádio pro Prahu, střední, východní, západní, severní i jižní Čechy, Vysočinu, jižní i severní Moravu a Slezsko s poslechovostí 394 000 uší denně. Projekt JAWA KOLEM SVĚTA byl představen v průběhu měsíce května krátkými informačními vstupy a v červnu samostatným pořadem (s pozvaným autorem projektu) v rámci pravidelného programu radia Beat.

Motomedia.sk – Motomagazín a Motocykel.sk

S vydavatelem měsíčníku Motomagazín a provozovatelem moto portálu Motocykel.sk byla nachystána prezentace projektu JAWA KOLEM SVĚTA před jeho odstartováním, v jeho průběhu i v závěru. Synergií printu i online média nabídla tato forma spolupráce nejširší možné pokrytí slovenské motoscény.

Motosalon 2014 – BVV

Úspěšné završení projektu JAWA KOLEM SVĚTA bylo v březnu 2014 prezentováno samostatnou expozicí v rámci motocyklové výstavy Motosalon 2014 na brněnském výstavišti. Motocykl byl prezentován včetně produktů partnerů projektu. Průměrná návštěvnost Motosalonu přes 40 000 platících návštěvníků.

Svět motorů

publicisticko-zpravodajský týdeník a suverénně nejprodávanější motoristický titul, nabízí široké spektrum auto-moto témat a aktualit s orientací na české prostředí. Ověřený náklad dle ABC: 35 709 ks (září 2012), čtenost: 170 000 čtenářů každý týden. Vychází od roku 1947.

Jawakolemsveta.cz

Průběžného sledování polohy jezdce a motocyklu na mapě a pravidelný a podrobný reporting z cesty.