Kniha Jawa kolem světa s podpisem autora

Čtyřmi kontinenty bez GPS, exkluzivně zde s podpisem autora, cena 390 Kč, 240 + 48 stran přílohy, 111 barevných fotografií na křídovém papíru, mapy, tabulky oprav a nákladů, graf výkonu motoru, pevná šitá vazba, klasický formát C5 pro bezproblémové zařazení do vaší knihovny
Cena:390,00 Kč
Popis produktu

Svět umí být někdy báječným místem pro život a rozhodně jeden z nejkrásnějších pohledů na něj musí být ze sedla motorky. Své o tom ví Pavel Suchý, který jako první český motorkář objel Zemi. Kromě odvahy a štěstí mu rozhodně neschází nadání dobrého pozorovatele a snad ještě lepšího vypravěče. Svou osmiměsíční cestu kolem planety v sedle skoro čtyřicetileté Jawy líčí s pro něj typickou nadsázkou a lehkou ironií, přičemž si všímá historických i dalších souvislostí, zážitky nezveličuje a pracuje s dnes nepříliš módní pokorou. To dává jeho stylu lidský a inspirativní rozměr, který činí z již tak jedinečného příběhu ještě atraktivnější čtení.

Jak lze se starou českou motorkou dokázat to, na čem ztroskotaly mnohem lépe vybavené výpravy s velkými rozpočty? Sám a bez doprovodu? Jak se bez GPS překonávají rozlehlé světové pouště jako je Gobi či Atacama? Jak se nocuje v pampách, na dohled od Antarktidy nebo naopak v tropických pralesech? V čem spočívala příprava a na kolik to všechno přišlo? Proč to všechno a stálo to za to? Odpovědi nejen na tyhle otázky jsou mezi deskami knihy – zpovědi motorkáře, který na cestě kolem Země vybojoval nejen souboj se sebou samým, ale nakonec i se smrtelnou diagnózou, o níž se v náznacích zmiňuje už od půlky svého deníku.

Ukázku knihy si můžete prohlédnout zde.

Titul je opět skladem; odesíláme 2x do týdne.

 

Pozn.: Věnování do knížky je z technických důvodů možné jen při platbě předem. Zákazníci z jiného zahraničí než je Slovensko, objednávejte prosím pouze přes e-mail: objednavky@jawakolemsveta.cz. Následně vám bude sdělena konkrétní cena s poštovným. Zákazníci ze Slovenska mohou po zadání země do fakturační adresy objednávat pouze zboží s platbou předem na uvedený účet. Dobírka na SK není z cenových důvodů možná. Díky za pochopení.

Jednotek v balení:1